Polski produkt 2011

Poznaj dobrą żywność

Jakość i tradycja

Oferta usługowa

Naszą wizją jest stworzenie zakładu produkcyjnego, który będzie rozpoznawalny z wysokiej jakości wytwarzanych produktów, dlatego dużą uwagę przykładamy do jakości surowca, jakim jest mleko.

Dostawcą mleka do naszego zakładu może stać się każdy rolnik, który posiada odpowiedni certyfikat świadczący o wysokiej jakości mleka. Najlepszym tego przykładem jest certyfikat sanitarno-weterynaryjny wydany przez Powiatowego Lekarza Weterynarii.

Na samym początku należy skontaktować się z Naszym działem skupu mleka. W odpowiedzi na Państwa zainteresowanie wyślemy Instruktora, który udzieli szczegółowych informacji dotyczących warunków współpracy, polityki cenowej oraz odpowie na wszelkie pytania z Państwa strony. Podczas wizyty nasz przedstawiciel pobierze próbkę mleka, dzięki której będzie możliwe wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych, tj.: zawartość tłuszczu, białka, określanie mocznika oraz ilość komórek somatycznych i bakterii. Jeśli parametry spełnią wymagane kryteria Kierownik Działu Skupu Mleka skontaktuje się z Państwem w celu poinformowania o zatwierdzeniu gospodarstwa do odbioru mleka przez ZM „ Sokołów” Sp. z o.o.

Ostatnim krokiem do podjęcia współpracy jest podpisanie umowy kontraktacyjnej oraz wypełnienie niezbędnej dokumentacji dotyczącej gospodarstwa. Po jej podpisaniu nowi dostawcy są włączani do bazy ZM „Sokołów”, po czym następuje ustalenie harmonogramu odbioru surowca w danym miesiącu kalendarzowym.

Dodatkowo każdy z naszych Dostawców otrzymuje od Zakładu Mleczarskiego „Sokołów” tablicę informacyjną swiadczącą o współpracy, razem z nadanym numerem identyfikacyjnym.

Zachęcamy do współpracy we wspólnym tworzeniu wysokiej jakości produktów, bogatych w wartości odżywcze i pozbawionych konserwantów!

Wizja

Pragniemy zostać zakładem mleczarskim słynącym z wytwarzania wysokiej jakości produktów, a dokonując innowacji i inwestycji podnosić jakość i standard naszej działalności.

Misja

Staramy się doskonalić jakość wytwarzanych produktów przez co, mamy nadzieję, zwiększyć udział naszej firmy w skupie mleka oraz w konfekcjonowaniu serów na rynku krajowym. Dostarczanie rynkowi nowych produktów, spełniających oczekiwania naszych klientów, podniesie wizerunek firmy.

Wartości

Jako firma jesteśmy nastawieni na zysk i dochody, ale nie zapominamy, że firmę tworzą ludzie, a relacje między pracownikami, buduje się w oparciu o zaufanie, uczciwość. Proste i przejrzyste zasady eliminują zbędą biurokrację i wszelkie marnotrawstwo, dzięki czemu działamy szybciej i dokładniej.